Konkurs na filmik wakacyjny 2016!

W czasie wakacji 2016, każdy turnus miał możliwość zawalczyć o zniżkę w wysokości 5 % na następny przyjazd do Jasminum .

W celu przystąpienia do konkursu uczestnicy dzielili się na grupy i mieli za zadanie nakręcić i wybrać ujęcia z obozu (ujeżdżenie, skoki, cordeo, sceny domowe, stajenne i padokowe). Mogli też dobrać utwór do swojego filmiku.

Zebrany materiał filmowy został w Jasminum do obróbki!
Wszystko to poskładałam – w najprostszy możliwy sposób i tak powstały trzy filmiki z turnusów 2, 3 i 4 (pozostałe turnusy nie wywiązały się z zadania).

26 stycznia wieczorem w okolicach godziny 19.00 każdy filmik zostanie opublikowany na naszej stronie facebookowej i przystąpimy do głosowania.

Głosowanie polega na zebraniu jak największej ilości lajków na facebooku (pod filmikiem umieszczonym na naszej stronie facebookowej) i vimeo (pod filmikiem na vimeo) – łącznie (każdy może zagłosować na facebooku i vimeo).
Głosowanie trwa do 3 lutego do godziny 18.00 (zliczymy wtedy głosy).
Ogłoszenie wyników w sobotę 4 lutego!

Każdy uczestnik turnusu, który wygra, dostanie zniżkę w wysokości 5% ceny na jeden zorganizowany pobyt w Jasminum (wakacje, majówka, ferie). Ważną do końca września 2017.
(zniżka nie dotyczy kursów i szkoleń weekendowych).

Wszystkich, którzy chcą przystąpić do zabawy zapraszamy do oceniania szczególnie ujęć, wszystkie zostały wykonane przez młodzież (dostarczone filmiki były w różnej ilości i jakości).

Już 26 stycznia zapraszamy do zabawy!

 28 (2)