Slide background

Wakacje z końmi dla dorosłych

Zapraszamy na turnusy dla studentów i młodych duchem dorosłych!

 

W tym terminie 02.09-07.09 (lub dłużej!) odbędzie się obóz dla młodzieży studenckiej i dorosłych młodych duchem :)
Nie ma górnego limitu wiekowego, wymagamy za to wysokich kwalifikacji w bawieniu się oraz rozwiniętego poczucia humoru – szukamy ludzi tak samo pozytywnie zakręconych jak my! :) Jedyny limit jaki obowiązuje to limit wagi do 75 kg, ze względu na grzbiety naszych kopytnych :D Ilość osób na turnusie to maksymalnie 9. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowym, 3 osobowym i  4 osobowym.

Jasminum znajduje się bardzo blisko Warszawy – zaledwie 80 km – i jeszcze bliżej Siedlec (niecałe 20 km). Z obu miast można dostać się do nas pociągiem (od stacji 4 km). Mieścimy się w małej wsi obok lasu (który nigdy nie wydaje się tak piękny jak w lato – tyle cienia!), otoczonej trawiastymi pastwiskami, na których wypoczywają konie.

Nasze wakacje w siodle wyróżnia między innymi unikalna, kameralna atmosfera oraz wysoki poziom nauczania jeździectwa (sprawnie wykorzystujemy to, czego dowiedziałyśmy się o psychice koni oraz o tym szczególnym układzie biomechanicznym, jakim jest para jeździecka :) ).

Oferujemy dwie godziny zajęć z końmi dziennie – wśród nich lekcje o profilu ujeżdżeniowym, skokowym, tereny (do lasu lub nad wodę), nauka pracy z koniem z ziemi (natural), poprawa dosiadu na lonży metodą brytyjską. Chętnie damy się też namówić na krótki rajd zamiast zwyczajnych zajęć.

O szczegółach naszej oferty można przeczytać TUTAJ. Oferta dla dorosłych jest równie atrakcyjna jak ta, którą przygotowaliśmy dla młodzieży. Więcej o tej opcji pod podanym linkiem.

Zapraszamy wszystkich tych, dla których odpoczynek na leżaku ma sens dopiero wtedy, kiedy z tego leżaka dobrze widać końskie stado ! :)

Cena wrześniowego obozu studenckiego:
6 dni: W sumie 10 godzin zajęć (6 treningów sportowych, 4 zajęcia naturalowe i tereny). 5 noclegów. 960 zł.
Możliwy przyjazd na mniejszą lub większą ilość dni, z jedną jazdą lub dwiema, cenę ustalamy wtedy indywidualnie.

Szczegóły pod numerem telefonu: 889 704 519!
Zapisy telefonicznie i poprzez formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wiek: lat

Waga: kg

Wzrost: cm

Potrafie jeździć:
 Stępem Kłusem Galopem W terenie

Potrafię skakać na wysokość: cm

Turnus

Dodatkowe uwagi:

IMG_3772