Slide background

 

Doświadczeni Instruktorzy

Łączymy pasję i zabawę z profesjonalnym podejściem do jeźdźców i szacunkiem do koni. Uczymy angielskiego stylu jazdy, uzupełniając go naturalnym podejściem do psychiki koni i ich biomechaniki ruchu.

Stawiamy na rozwój nie tylko naszych uczniów, ale także nas samych, organizując i biorąc czynny udział w różnych kursach i szkoleniach. Przekazywanie wiedzy sprawia nam ogromną przyjemność, do tego stopnia, że lekcje na ujeżdżalni zdarza nam się kontynuować wieczorem przy kominku.

Program naszych zajęć oparty jest na budowaniu relacji z końmi, samym sobą i innymi. Rozwijamy w naszych uczniach empatię i szacunek do zwierząt. Stawiamy na współpracę, a nie współzawodnictwo. Ważne dla nas jest, by jeźdźcy byli u nas radośni, rozwijali świadomość swoich emocji, umieli wyciszyć się i otworzyć na doświadczenia jakie niesie z sobą przebywanie z końmi i jazda konna.

Kochamy to, co robimy.

instruktorzy02

 

Nieważna jest metoda, narzędzia czy technika, najważniejsze jest podejście.  Mark Rashid

Nasi Instruktorzy

Maja Bronowska

Maja Bronowska
Starszy Instruktor, właścicielka Stajni

 Instruktor jazdy konnej z międzynarodowymi kwalifikacjami BHSPTC, inż zootechnik. Prowadzi treningi ujeżdżeniowe i skokowe oraz zajęcia z poprawy dosiadu metodami BHS. Organizuje wakacje i ferie w siodle. Prowadzi Stajnię Jasminum.

Magda Senderowska

Magda Senderowska
Starszy Instruktor

 Prowadzi treningi ujeżdżeniowe i skokowe. Łączy metody naturalne z angielską szkołą jazdy w budowaniu u uczniów prawidłowej postawy jeździeckiej. Organizuje różne kursy z zakresu bimechaniki, oraz rajdy szkoleniowe. Fotograf.

Martyna Prończuk

Martyna Prończuk
Instruktor jazdy konnej

 Prowadzi zajęcia z ujeżdżenia, skoków i naturalnej pracy z końmi. Specjalizuje się w treningach z dziećmi. Studentka zootechniki na SGGW w Warszawie.

Katarzyna Kryszak

Katarzyna Kryszak
Instruktor jazdy konnej

Prowadzi zajęcia z ujeżdżenia, skoków i naturalnej pracy z końmi. Studentka studiów doktoranckich zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Interesuje się żywieniem koni.