Dla wszystkich, którzy chcieliby połączyć budowanie relacji z koniem z treningami sportowymi, zapraszamy do Jasminowego Klubu Jeździeckiego!

obóz jeździecki

Przygotowaliśmy cztery różne grupy, które pozwolą wybrać Ci kierunek w jakim chciałbyś się rozwijać.

Zajęcia w każdej grupie będą zawierała elementy naturalnej pracy z końmi i treningi ukierunkowane na skoki, ujeżdżenie lub przygotowanie do treningów sportowych. Jeśli marzysz o jeździe na cordeo to i dla Ciebie mamy propozycję.
Każda osoba, będzie trenowała z jednym koniem w danym miesiącu. Zajęcia wraz z siodłaniem trwać będą 2 h, spotkania raz lub dwa razy w tygodniu. Możesz brać udział w zajęciach więcej niż jednej grupy.

Grupa wszechstronna – solidne podstawy

50 zł

za 2 h zajęcia
Przygotowanie do treningów sportowych w połączeniu z zajęciami naturalowymi. Minimalne umiejętności: poruszanie się w trzech chodach, umiejętność samodzielnego siodłania.

Grupa wszechstronna ze skokami

50 zł

za 2 h zajęcia
Treningi wszechstronne ze skokami w połączeniu z zajęciami naturalowymi. Minimalne umiejętności: poruszanie się swobodnie w trzech chodach na różnych koniach, umiejętność sprawnego osiodłania konia.

Grupa ujeżdżeniowa

50 zł

za 2 h zajęcia
Treningi ujeżdżeniowe w połączeniu z zajęciami naturalowymi. Minimalne umiejętności: poruszanie się swobodnie w trzech chodach na różnych koniach, umiejętność sprawnego osiodłania konia.

Grupa naturalowa z cordeo – treningi wszechstronne z większym naciskiem na zajęcia naturalowe, rozszerzone o jazdę na cordeo. Minimalne umiejętności to poruszanie się swobodnie w trzech chodach na różnych koniach i umiejętność sprawnego osiodłania konia. Cena 50 zł za 2 h zajęć.

Dla osób, które nie mają jeszcze umiejętności by dołączyć do grup zaawansowanych, ale które od początku chcą rozwijać swoją relację z koniem przygotowaliśmy Zajęcia Indywidualne łączące elementy naturalnej pracy z koniem z podstawami jazdy konnej i siodłania. Te zajęcia zbudują bazę dzięki której będziesz mógł wybrać drogę dla siebie. 60 min zajęć – 60 zł lub 90 min zajęć – 80 zł.

 

SONY DSC

Zapisanie się do grupy

Zyskujesz pewność jazdy w tej samej grupie maksymalnie 3 osobowej, o poziomie najbardziej zbliżonym do Twoich umiejętności, bez konieczności ciągłego umawiania się na lekcje. Przez cały miesiąc trenujesz i spędzasz czas z jednym ulubionym koniem.

 Zalety
  • zajęcia rozszerzone o pracę z ziemi
  • maksymalnie 3 osoby w grupie
  • grupa dobrana poziomem jazdy
  • plan treningowy dla każdej grupy