Slide background

WAKACJE W SIODLE 2018

MIEJSCA TYLKO NA TURNUS ‚O’ I DLA STUDENETÓW

Każdego kto marzy o własnym koniu, nawiązaniu z nim niezwykłej relacji oraz solidnych treningach na poziomie sportowym, serdecznie zapraszamy do Jasminum na wakacje w siodle 2017. Podzielimy się z Wami tym, co dla nas w relacjach z końmi jest najważniejsze.

Specjalnie dla tych, którzy choć przez dwa tygodnie, chcieliby poczuć jak to jest mieć własnego konia, przygotowaliśmy program z trzema różnymi profilami. Z każdym uczestnikiem będzie współpracował jeden koń przez cały obóz. Nie zabraknie treningów w małych 3-osobowych grupach, a dodatkowo program zawiera jeden dwuosobowy trening (75 min)  lub sesję zdjęciową do wyboru. 

 

Vipek i Ola

Jeśli chcesz poczuć prawdziwą wolność  i pogalopować na łące bez ogłowia, razem ze swoim koniem (własnym lub Jasminowym) – to marzenie jest u nas jak najbardziej do spełnienia!

 

Połączymy to co najlepszego w naturalu z tym co najlepsze w klasyce.

Dostaniecie możliwość zaprzyjaźnienia się i budowania relacji z jednym koniem. W części naturalowej będziecie nie tylko uczyć się wpływać na konia z ziemi, ale wyciszać swój umysł, otwierać serce i napełniać się tym, czego konie mają dla nas w ogromnych ilościach. Pokażemy Wam jak wiele możecie zdziałać swoją energią i jak cudownie jest przebywać z końmi nie tylko wtedy, kiedy czegoś od nich wymagamy.

Jeśli posiadasz własnego konia, wskażemy Ci drogę do głębszej relacji i dalszego rozwoju. To co zbudujecie pracując nad relacją i sobą, będziemy używać podczas treningów na poziomie sportowym. Popracujemy też nad Waszym ciałem podczas ćwiczeń postawy, by Wasza komunikacja z koniem stała się bardziej przejrzysta, a współpraca łatwiejsza. Będziecie też mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia instruktorów, którzy przygotują dla Was zagadnienia teoretycznie.
Chcemy Was zarazić tym, czym sami żyjemy: pasją, radością bycia z końmi, spokojem i miłością jaką daje przebywanie z nimi oraz uczuciem połączenia z koniem jakiego być może jeszcze nie znacie.

Spróbuj nowego podejścia, może to Twoja droga!

Najważniejsze punkty:

  • dla każdej osoby zostanie wybrany, wyjątkowy cudowny koń (przez trenera lub samego konia na pastwisku), który będzie współpracował z Wami przez cały obóz i z którym będziecie spędzać sporo czasu na zajęciach i w stajni
  • 2 zajęcia z końmi w ciągu dnia – codziennie godzinny trening oraz zajęcia z bloku naturalowego lub teren
  • blok treningowy – ujeżdżenie, skoki i kros, trening dosiadowy
  • blok naturalowy i trening konia z ziemi – zajęcia naturalowe na placu i w terenie, oparte na metodach znanych trenerów, budowanie relacji i zaufania, praca energią, chody boczne, jazda na kantarku , nauka jazdy na cordeo (dla tych co już u nas byli – kontynuacja), nauka masażu, dla zaawansowanych trening konia z ziemi kształtujący mięśnie,  z możliwością wymiany na jazdę w terenie (co trzeci dzień)
  • indywidualne podejście do jeźdźców – treningi ujeżdżeniowe i skokowe w grupach maks. 3 – osobowych niezależnie od stopnia zaawansowania, treningi terenowe i naturalowe maks. 6 – osób
  • kameralna grupa, niezwykła atmosfera (12 miejsc z naszymi końmi)
  • 3 profile jeździeckie:
   Własny koń – wszechstronny, solidne podstawy – dla wszystkich
   Własny koń – wszechstronny ze skokami – od poziomu BOJ
   Własny koń – ujeżdżeniowy – od poziomu BOJ
  • miejsca także dla osób początkujących
  • możliwy przyjazd z własnym koniem (dla którego mamy zielone łąki i towarzystwo czterokopytnych przyjaciół, aby także wypoczął)
  • zajęcia teoretyczne z trenerami – 5 spotkań z instruktorami na wszelkie tematy związane z końmi i Waszą jazdą, prezentacje mulitimedialne, omawianie jazd na video dla chętnych
  • zajęcia z poprawy postawy wpływające na lepszy dosiad
  • obowiązkowe ognicho, rozmowy do północy na tematy konne i nie tylko, świetni ludzie (coś ich ciągnie do Jasminum ), kino Jasminowe (mamy rzutnik, mamy ekran :P)
  • ostatniego dnia do wyboru sesja zdjęciowa na łące (także na cordeo, jeśli para będzie gotowa) lub dodatkowy  trening dwuosobowy trwający 75 min

 

Który profil wybrać?

Blok naturalowy ma ten sam program, dla różnych profili, dzieli się tylko na stopnie zaawansowania. Tych, którzy już u nas byli, czeka kontynuacja.

Zajęcia z elementami naturalnej pracy z końmi – zaczynają się od wyciszenia siebie i otwarcia na niezwykłą istotę jaka jest koń. Spędzamy z nim czas nie tylko na ćwiczeniach, ale także w stadzie, podczas jego naturalnych zachowań, ciesząc się jego obecnością. Pracujemy nad sobą i uczymy się kierować swoją energią, by jaśniej komunikować się z końmi.  Wykonujemy ćwiczenia z ziemi, na placu i w terenie podczas których budujemy więź i wzajemne zaufanie oraz wyczulamy konia na pomoce jeździeckie. Ćwiczymy wiele elementów obok konia, by później powtórzyć je z siodła, na kantarku sznurkowym.  Dzięki nawiązaniu bliskiej relacji, konie stają się miękkie, ustępujące, czułe, chętne do pracy. Dla zaawansowanych trening konia z ziemi kształtujący mięśnie niezbędne do prawidłowego noszenia jeźdźca. Jeśli podstawy jazdy zostały dobrze opanowane uczymy się komunikacji z koniem na cordeo.

Blok treningowy ma różny program dla różnych profili – oto jak wybrać najlepszy:

 • Profil „Własny koń – wszechstronny, solidne podstawy” jest ułożony dla osób, którym zależy na tym, by trenerzy skupili się na dokładnym przygotowaniu do treningów sportowych.
  Jeśli jeździsz nieregularnie, lub dopiero zaczynasz jazdę konną ten profil jest dla Ciebie. Jeśli w Twojej karierze jeździeckiej nie miałeś szansy jeździć pod okiem trenerów, lub masz problemy z oddziaływaniem  dosiadem – indywidualne podejście, mała grupa i nasza dbałość o szczegóły, są tym czego potrzebujesz.  Pokażemy jak nie zakłócać ruchu i wspólnej równowagi z koniem. Podstawy skoków, w jasny i klarowny sposób, poprowadzą do zrozumienia na czym polegają skoki i jak rozliczyć odskok jeszcze zanim odbijesz się od ziemi. Skoki do 50 cm. Na tym profilu instruktor może zadecydować o zamianie koni na pojedyncze treningi, żebyś mógł zrozumieć więcej.
 • Profil „Własny koń – wszechstronny ze skokami i krosem” jest ułożony dla osób, które już potrafią prawidłowo oddziaływać dosiadem i pragną doskonalić się ujeżdżeniowo i skokowo. Skupimy się na tym, jak pod Wami porusza się koń. Jak sprawić by się rozluźnił, wydłużył, ustąpił, zaokrąglił. W połączeniu z naturalem i budowaniem relacji – będziemy chcieli sprawić by koń z chęcią i radością współpracował z Wami przez dwa tygodnie. Na skokach będziemy od razu latać. Na kros przygotowane są trzy konie huculskie i jeden duży koń.
  Aby dostać się na ten profil, trzeba posiadać brązową odznakę jeździecką, lub wysłać krótki filmik z jazdy ze skokami. Można to zrobić jeszcze przed oficjalnymi zapisami.
 • Profil „Własny koń – ujeżdżeniowy”  jest ułożony dla osób, które już potrafią prawidłowo oddziaływać dosiadem i pragną doskonalić się ujeżdżeniowo, by uzyskać konia otwartego na najlżejszą sugestię.  Skupimy się również na tym jak pod Wami porusza się koń. Jak sprawić by się rozluźnił, wydłużył, ustąpił, zaokrąglił. W połączeniu z naturalem i budowaniem relacji – będziemy chcieli sprawić by koń z chęcią i radością współpracował z Wami przez dwa tygodnie. Będziemy także latać, ale od nadmiaru pozytywnej energii, gdy koń zacznie czytać Wam w myślach. Przygotowane na ten profil konie, mają większe doświadczenie ujeżdżeniowe.
  Aby dostać się na ten profil, trzeba posiadać brązową odznakę jeździecką, lub wysłać krótki filmik z jazdy w trzech chodach. Można to zrobić jeszcze przed oficjalnymi zapisami.

Ola i Timur

Turnusy 13 dniowe Wszechstronny, solidne podstawy,
6 miejsc
Wszechstronny ze skokami,
3 miejsca
Wszechstronny ujeżdżeniowy,
3 miejsca
Dla kogo Dla tych, którzy chcą doskonalić swój dosiad i przygotować się do treningów sportowych Dla tych, którzy potrafią już posługiwać się prawidłowo dosiadem i są gotowi na treningi sportowe Dla tych, którzy potrafią już posługiwać się prawidłowo dosiadem i są gotowi na treningi sportowe
Ilość zajęć w ciągu dnia 2 2 2
Rodzaje treningów i ilość(w sumie 11) Ujeżdżenie 3, podstawy skoków 4, trening dosiadowy 4 Ujeżdżenie 3, skoki i kros  4, trening dosiadowy 4 Ujeżdżenie  7,  trening dosiadowy  4
 Zajęcia naturalowe i tereny (w sumie 10 zajęć)  Ćwiczenia z ziemi, jazda na kantarku, jazda na cordeo, możliwość wymiany 3 na jazdę w terenie
(nocny do wyboru)
 Ćwiczenia z ziemi, jazda na kantarku, jazda na cordeo, możliwość wymiany 3 na jazdę w terenie (nocny do wyboru)  Ćwiczenia z ziemi, jazda na kantarku, jazda na cordeo, możliwość wymiany 3 na jazdę w terenie (nocny do wyboru)
Ostatni dzień turnusu Sesja zdjęciowa na łące (obok konia i w ruchu) lub dodatkowy trening dwuosobowy 75 min Sesja zdjęciowa na łące (obok konia i w ruchu) lub dodatkowy trening dwuosobowy 75 min Sesja zdjęciowa na łące (obok konia i w ruchu) lub dodatkowy trening dwuosobowy 75 min
Koń Dla każdego jeden do jazdy i opieki Dla każdego jeden do jazdy i opieki Dla każdego jeden do jazdy i opieki
Ilość osób podczas jazdy Maks. 3 na ujeżdżeniu i skokach,
maks. 6 w terenie i na zajęciach naturalowych
Maks. 3 na ujeżdżeniu i skokach,
maks. 6 w terenie i na zajęciach naturalowych
Maks. 3 na ujeżdżeniu i skokach,
maks. 6 w terenie i na zajęciach naturalowych
Dodatkowe zajęcia - 5 zajęć teoretycznych z trenerami
– 1 zajęcia z poprawy postawy – ćwiczenia dosiadowe
– gry i zabawy terenowe z wychowawcą dla chętnych
- 5 zajęć teoretycznych z trenerami
– 1 zajęcia z poprawy postawy – ćwiczenia dosiadowe
– gry i zabawy terenowe z wychowawcą dla chętnych
- 5 zajęć teoretycznych z trenerami
– 1 zajęcia z poprawy postawy – ćwiczenia dosiadowe
– gry i zabawy terenowe z wychowawcą dla chętnych
Poziom jeźdźca Od zerowego Od poziomu BOJ (brązowej odznaki jeździeckiej) – żeby się dostać wystarczy brązowa odznaka jeździecka, lub należy przesłać filmik z jazdy Od poziomu BOJ (brązowej odznaki jeździeckiej) – żeby się dostać wystarczy brązowa odznaka jeździecka, lub należy przesłać filmik z jazdy
Możliwy przyjazd z własnym koniem Tak, 3 miejsca na turnusie (bez dodatkowych opłat) Tak, 3 miejsca na turnusie (bez dodatkowych opłat) Tak, 3 miejsca na turnusie (bez dodatkowych opłat)
Cena  13 dni – 2440 zł11 dni -2050 zł  13 dni – 2440 zł11 dni -2050 zł  13 dni – 2440 zł11 dni -2050 zł


Gabrysia i Bufalka

Zakwaterowanie

W przytulnym drewnianym domku przygotowane są dla was trzy pokoje – dwa sześcioosobowe i jeden czterosobowy (dla 4 najstarszych osób). Z okien widać pasące się konie, które na pastwiskach spędzają większość swojego czasu. Do waszej dyspozycji są dwie łazienki na korytarzu – budynek jest nowy, standard pokoi i łazienek wysoki. Trzecia łazienka do dyspozycji w budynku obok. Warunki domowe. Zdjęcia pokoi: https://www.flickr.com/photos/stajniajasminum/14018644413/in/photostream/

Wyżywienie

Kuchnia domowa. 4 posiłki w ciągu dnia. Codziennie przychodzi do nas gospodyni, która przygotowuje pyszne obiadki. Śniadania i kolacje do wyboru. Także „niejadki” znajdą dla siebie coś dobrego. Przygotowujemy także posiłki wegetariańskie (prosimy rodziców o informację o innej diecie dziecka przed turnusem). Można korzystać z kuchni.  W jadalni, przez całą dobę, dostępna jest woda i woda z sokiem.

wakacje w siodle

 

Program wakacji, jaki przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży, oparty jest na budowaniu relacji z końmi, samym sobą i innymi. Rozwijamy w dzieciakach empatię i szacunek do zwierząt. Stawiamy na współpracę, a nie współzawodnictwo. Ważne dla nas jest, by uczestnicy byli u nas radośni, rozwijali świadomość swoich emocji, umieli wyciszyć się i otworzyć na doświadczenia jakie niesie z sobą przebywanie z końmi i jazda konna. Zajęcia z poprawy postawy pomogą rozwijać partie mięśni, które osłabiają się bardzo, przy braku aktywnego trybu życiu, a które są niezbędne nie tylko podczas jazdy konnej.

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort uczestnikom. Zapraszamy maksymalnie 12-15 osób przebywających pod stałą opieka wychowawcy, jazda konna prowadzona jest pod okiem instruktorów z wysokimi kwalifikacjami. Spełniamy normy bezpieczeństwa dotyczące zakwaterowania i wyżywienia, wyznaczone przez straż pożarną oraz stację kontroli sanitarno-epidemiologicznej, zatrudniona kadra posiada niezbędne kwalifikacje i jest przeszkolona z zakresu pierwszej pomocy.
Wyjazd nie jest typowym obozem jeździeckim, a pobytem wypoczynkowym w gospodarstwie agroturystycznym, podczas trwania turnusów nie przyjmujemy innych gości. Wystawiamy paragony i rachunki (na rachunku uwzględniamy oddzielnie pobyt wypoczynkowy i pakiet jazd konnych).
Każdy uczestnik jest ubezpieczony w PZU, zakres ubezpieczenia szeroki, na kwotę 20 000 zł. Wychowawca, instruktor i gospodarstwo posiadają polisy OC. Wszystkie lekcje odbywają się w atestowanych kaskach, przypominamy, że jeśli dany kask uczestniczył w upadku należy go bezwzględnie wymienić na nowy. Wszystkie lekcje skokowe odbywają się w kamizelkach ochronnych lub typu żółwik, stajnia posiada 12. Kamizelki rozdawane są także podczas wyjazdów w teren. Ze względu na ograniczoną liczbę, bardzo polecamy posiadanie własnej (zakup używanej to koszt od 100 zł w górę). W zgłoszeniu rodzić może zdecydować czy jego dziecko ma zakładać kamizelkę na wszystkie lekcje, czy skoki i tereny.

Turnus 2

Zapisy przyjmowane są telefonicznie od 22 stycznia od godziny 18.00! (+48 889 704 519)  

Przed zapisem telefonicznym prosimy o przygotowanie takich danych  jak: imię i nazwisko dziecka, wybrany termin (nr turnusu) i profil.W pierwszej kolejności sprawdzimy dostępność wybranego przez Państwa miejsca na danym profilu w danym terminie, potem poprosimy o podanie wzrostu i wagi w celu sprawdzenia dostępności koni na podanym turnusie. Dopiero po zapisie telefonicznym wypełniamy formularz znajdujący się na dole strony. Dokładne zasady zapisu i ewentualnej rezygnacji znajdują się w regulaminie.

Wakacje w siodle w Jasminum organizowane są dla dzieci od 12 roku życia (rocznik 2005 i wcześniejsze). Ze względu na ambitne podejście do lekcji, aktywny program i bezpieczeństwo, jeźdźcy powinni być sprawni fizycznie oraz nie posiadać przeciwwskazań do jazdy konnej. Maksymalna waga uczestnika to 70 kg.

Każdy turnus zaczyna się pierwszego dnia rano. Przyjazd między godziną 9.00 a 13.00 (zaczynamy od obiadu, po którym odbywają się pierwsze zajęcia jeździeckie), wyjazd wieczorem ostatniego dnia turnusu po godzinie 14.00.
Podczas turnusów 13 dniowych, jeden dzień w tygodniu jest dniem konia bez jazd. W sumie uczestników czeka 22 godziny zajęć (11 treningów sportowych, 10 zajęć naturalowych i terenów, plus sesja lub trening 75 min ostatniego dnia). 12 noclegów.
Podczas turnusu 11 dniowego, jeden dzień w tygodniu jest dniem konia bez jazd. W sumie 18 godzin zajęć (9 treningów sportowych, 8 zajęć naturalowych i terenów,  plus sesja lub trening 75 min ostatniego dnia). 10 noclegów.
Podczas turnusu 6 dniowego. W sumie 10 godzin zajęć (6 treningów sportowych, 4 zajęcia naturalowe i tereny). 5 noclegów.

Dostępność miejsc i koni (można prosić o konkretnego konia jeśli ktoś u nas już był, lub typ na przykład – duże konie lub hucuły) sprawdzić można telefonicznie. Prosimy liczyć się z tym, że sporo z przygotowanych koni to hucuły – szczególnie w grupie podstawowej i skokowo-krosowej.

Cena za turnus 13 dniowy – 2440 zł.
Cena za turnus 11 dniowy – 2050 zł.
Cena za turnus 6  dniowy – 960 zł.

Zniżki:
Turnusy 13 dniowe:
80 zł dla osób, które już u nas były
80 zł na drugi turnus w ciągu tych samych wakacji (lub dla rodzeństwa)
100 zł dla osób, które gościły u nas w ferie 2017!

Turnus 11 dniowy:
60 zł dla osób, które już u nas były
60 zł na drugi turnus w ciągu tych samych wakacji (lub dla rodzeństwa)
UWAGA NOWA ZNIŻKA! 80 zł dla osób, które gościły u nas w ferie 2017!

Zniżki nie sumują się, można skorzystać tylko z jednej wybranej.

Turnus 0 – 6 dni dla starszej młodzieży i studentów – ZAJĘTE 3 Z 12

16-21.06

Turnus 1 – 13 dni BRAK MIEJSC

23.06-5.07

Turnus 2 – 13 dni – BRAK MIEJSC

7-19.07

Turnus 3 – 11 dni – BRAK MIEJSC

21-31.07

Turnus 4 – 13 dni – BRAK MIEJSC

5-17.08

Turnus 5 – 13 dni – BRAK MIEJSC

19-31.08

Turnus 6 – 6 dni dla starszej młodzieży i studentów – ZAPISY TRWAJĄ

2-7.09

 

 

 

Klaudia i Paloma

 

Postanowienia ogólne

 • Uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania zaleceń kadry oraz regulaminów, które przedstawiamy na prelekcji otwierającej pobyt.
 • Uczestnikowi nie wolno jest opuszczać terenu gospodarstwa.
 • Codziennie po śniadaniu przeprowadzana jest kontrola porządku w pokojach.
 • Uczestnicy zobowiązani są do uczestniczenia w dyżurach: stajennym i domowym.
 • W czasie ciszy nocnej (22.00 – 7.00) uczestnicy zobowiązani są pozostać w swoich pokojach.
 •  Za szkody wyrządzone przez uczestników odpowiadają rodzice i są oni zobowiązani do pokrycia strat oraz kosztów ich usunięcia.
 •  Pod koniec turnusu, uczestnicy zobowiązani są do pozostawienia porządku w pokoju w którym byli zakwaterowani.
 •  Wartościowy sprzęt elektroniczny oraz wartościowe wyposażenie, ubrania i sprzęt jeździecki pozostają pod opieką obozowicza, a organizator nie odpowiada za zagubienie/zniszczenie rzeczy wartościowych obozowiczów. Sprzęt jeździecki musi być podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.
 •  Uczestnicy nie mogą przyjmować żadnych środków medycznych bez wiedzy wychowawcy.
 •  Podlegamy pod Ośrodek Zdrowia w Kotuniu. W przypadku choroby uczestnika, w trakcie trwania turnusu, rodzice zobowiązani są do odebrania dziecka. W takim przypadku nie jest zwracana kwota za niewykorzystane dni.
 •  Na terenie stajni, podczas pobytów wypoczynkowych, obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, używania otwartego ognia, picia alkoholu i stosowania innych używek. Nieprzestrzeganie tego zakazu skutkuje wydaleniem dyscyplinarnym, a rodzice są zobowiązani do natychmiastowego odbioru dziecka. W takim przypadku nie jest zwracana kwota za niewykorzystane dni

 

Regulamin

Zasady rezerwacji

§1

Rezerwacji należy dokonać telefonicznie, poprzez formularz zgłoszeniowy lub osobiście z zastrzeżeniem, że dokonanie rezerwacji uznaje się za skuteczne dopiero z chwilą wpłacenia przez Państwa zadatku oraz potwierdzeniem rezerwacji przez organizatora.

§2

Dokonanie wpłaty zadatku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz potwierdzeniem zawarcia umowy handlowej o świadczenie usług turystycznych. Rezerwując pobyt wchodzą Państwo w bezpośredni stosunek umowny z naszą firmą. Podstawę prawną wiążącą strony stanowi Ustawa o Usługach Turystycznych.

§3

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 400 zł do 7 dni od dnia otrzymania drogą elektroniczną: maila potwierdzającego rezerwację, zawierającego dokument ‚zgłoszenie uczestnika’.

§4

Zadatek należy wpłacić na rzecz:
Maria Bronowska Gospodarstwo Rolne
Chlewiska 26
08-130 Kotuń
Na podany numer konta:
Bank Pocztowy:  92132015372726921930000001
Zadatek tytułem: wakacje w siodle, imię i nazwisko uczestnika i numer turnusu,

 

§5

Brak wpływu zadatku w uzgodnionym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji i powoduje automatyczne wykreślenie z prowadzonego w gospodarstwie systemu rezerwacji oraz uznanie, że pomiędzy stronami nie doszło do zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych.

§6

Resztę wpłaty za zamówione usługi turystyczne, pomniejszone o wartość zadatku, należy zapłacić najpóźniej w dniu przyjazdu w gospodarstwie gotówką, względnie przelewem bankowym na rachunek bankowy (w tym przypadku prosimy o okazanie kopii dokonanego przelewu bankowego).

§7

Brak potwierdzenia dokonania pełnej zapłaty należnego wynagrodzenia najpóźniej w dniu przyjazdu na pobyt, uprawnia organizatora do natychmiastowego odstąpienia od umowy i wstrzymania realizacji świadczeń, będących przedmiotem umowy o świadczenie usług turystycznych.

Zasady rezygnacja z rezerwacji

§8

 

Goście mogą w każdej chwili zrezygnować z dokonanej wcześniej rezerwacji lub pobytu, jednak w każdym przypadku zgodnie z art. 394 kodeksu cywilnego wniesiony zadatek przepada. Utrata zadatku może nastąpić także, jeśli bez uzgodnienia w dniu przyjazdu nie dokonacie Państwo pełnej zapłaty, a gospodarstwo skorzysta z przysługującego mu prawa do natychmiastowego odstąpienia od zawartej umowy.

§9

 

Odwołanie rezerwacji na zasadach podanych powyżej powinno nastąpić pisemnie (listem poleconym lub pocztą elektroniczną e-mail).

§10

W przypadku skrócenia pobytu, choroby uczestnika podczas trwania ‚wakacji w siodle’, późniejszego przyjazdu czy dyscyplinarnego wydalenia uczestnika, nie przysługuje zwrot pieniędzy za niewykorzystane dni.

Z poważaniem
Maria Bronowska
889 704 519
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

IMG_3772

W celu sprawdzenia dostępności miejsc zapisów dokonuje się telefonicznie. Dopiero po kontakcie telefonicznym uzupełniamy formularz.  

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wiek: lat

Waga: kg

Wzrost: cm

Potrafie jeździć:
 Stępem Kłusem Galopem W terenie

Potrafię skakać na wysokość: cm

Turnus

Profil

Dodatkowe uwagi: